MD Group
MD Group
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • MD Group
    80 500 $
    1 557 $/м²

    Кардинала Любомира Гузара вул., 34

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    51.7 м²
    2004 рік побудови
    сьогодні
    Продається комерційне приміщення в центрі міста на розі вулиць Галицька, Дністровська, Гузара. Одна з найкращих локацій міста. Приміщення, яке знаходиться в торговому центрі Меркурій на 2 поверсі, доволі просторе та має власний просторий санвузол. Сам торговий центр має декілька входів/виходів, що дуже зручно для відвідувачів. Комерційне приміщення може використовуватись під магазин, салон краси, масажний кабінет, офіс, склад та інше.
    Рієлтор
  • MD Group
    80 500 $
    1 569 $/м²

    Кардинала Любомира Гузара вул., 34а

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Вектор
    багатофункціональне приміщення
    51.3 м²
    2 дні тому
    Продається комерційне приміщення в центрі міста на розі вулиць Галицька, Дністровська, Гузара. Одна з найкращих локацій міста. Торговий центр Приміщення, яке знаходиться в торговому центрі Меркурій на 2 поверсі, доволі просторе та має власний просторий санвузол. Сам торговий центр має декілька входів/виходів, що дуже зручно для відвідувачів. Комерційне приміщення може використовуватись під магазин, салон краси, масажний кабінет, ательє, офіс, склад та інше.
    Рієлтор
  • MD Group
    89 500 $
    886 $/м²

    Приозерна вул., 28

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium
    приміщення для надання послуг
    101 м²
    2022 рік побудови
    5 днів тому
    Продається простора 3-кімнатна квартира площею 101м2 є можливість перевести обєкт під комерцію. Супровід гарантую. Квартира готова до ремонту ідеальний варіант для реалізації власного бізнесу. Будинок зданий в експлуатацію, усі комунікації підключені та функціонують.
    Рієлтор
  • MD Group
    104 000 $
    1 278 $/м²

    Пилипа Орлика вул., 7-А

    торгівельне приміщення
    81 м²
    2015 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається приміщення в самому Центрі міста 81,4 м2 Комерційне приміщення 81,4 м2 у центрі міста Пропонується до продажу функціональне комерційне приміщення площею 81,4 м2, розташоване у центральній частині міста локація з постійним трафіком та високим комерційним потенціалом. Приміщення знаходиться на цокольному поверсі, що забезпечує стабільну температуру впродовж року та оптимальні витрати на утримання. Технічні характеристики: Площа 81,4 м2 Потужність електроенергії 10 кВт Власний санвузол Встановлено 2 кондиціонери Система відеоспостереження Підведені всі необхідні комунікації Переваги обєкта Центральна, ліквідна локація Підходить для офісу, студії, салону, медичних чи бюті-послуг...
    Рієлтор
  • MD Group
    320 000 $
    870 $/м²

    Монастирська вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    368 м²
    2 міс. тому
    Характеристики об’єкта: • Загальна площа будівлі – 368 м² • Поверхів – 3 • 1-2 й поверх: комерційне призначення • 3-й поверх: житловий • Можливе використання під: • готель • офісний центр • медичний чи освітній заклад • змішане використання (бізнес + житло) Ділянка: • Площа – 15 соток • Приватна територія, огороджена • Зручний заїзд та паркування Документи: • В наявності більше 3 років • Земля та будівля у приватній власності Ідеальний варіант для інвестицій або ведення власного бізнесу!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.